WERA 5.5MM SLOTTED SCREWDRIVER, 1000V IN
$13.00USD
Precio no incluye IVAWERA 5.5MM SLOTTED SCREWDRIVER, 1000V INSULATION RATING, 125MM (4.92IN) BLADE LENGTH, LASER-ETCHED NON-SLIP TIP, KRAFTFORM ERGONOMIC HANDLE. MANUFACTURER PART NUMBER: 006120.
Modelo: TW-SD-VSL-4Fecha Entrega:
Unidades Disponibles: 43
Precio (no incluye IVA):
$13.00USD
Atributos del producto
| Brand | Wera |
|---|---|
| Item | Screwdriver |
| Screwdriver Type | Slotted |
| Tip Size | 5.5mm |
| Insulated | Yes |
| Insulation Rating | 1000V |
| Blade Length | 125mm (4.92in) |
|---|---|
| Blade Dimensions | 1.0 x 5.5mm (0.04 x 0.22in) |
| Reduced Shank | No |
| Screwdriver Tip | Laser-etched non-slip tip |
| Handle Type | Kraftform ergonomic handle |
| Manufacturer Part Number | 006120 |
¿Porqué SDI Industrial Store?
Compra rápido, seguro y sencillo
La mejor calidad de servicio
Garantía directa con nosotros
Envíos Gratis en compras mayores a $ 650.00
