KONNECT-IT SCREW SINGLE-LEVEL FEEDTHROUG
$9.66USD
Precio no incluye IVAKONNECT-IT SCREW SINGLE-LEVEL FEEDTHROUGH TERMINAL BLOCK, ACCEPTS WIRE SIZE 26-10 AWG, BLUE, 30A, 300V RATED (UL), 35MM DIN RAIL MOUNT, 100KA SCCR. PACKAGE OF 20. FOR USE WITH JUMPERS KN-2J10, KN-3J10, KN-4J10 AND KN-10J10.
Modelo: KN-T10BLU-20Fecha Entrega:
Unidades Disponibles: 17
Precio (no incluye IVA):
$9.66USD
Atributos del producto
| Brand | Konnect-It |
|---|---|
| Item | Terminal block |
| Connector Type | Screw |
| Terminal Block Type | Single-level feedthrough |
| Wire Size | 26-10 AWG |
| Color | Blue |
| Amperage Rating | 30A |
|---|---|
| Voltage Rating | 300V rated (UL) |
| Mounting | 35mm DIN rail |
| SCCR Rating | 100kA SCCR |
| Quantity per Pack | 20 |
| For Use With | Jumpers KN-2J10, KN-3J10, KN-4J10 and KN-10J10 |
¿Porqué SDI Industrial Store?
Compra rápido, seguro y sencillo
La mejor calidad de servicio
Garantía directa con nosotros
Envíos Gratis en compras mayores a $ 650.00
