A44-5M15-SPBO-0875 > SUNG-IL MACHINERY > SUNG-IL MACHINERY TIMING PULLEY, ALUMINU | SDI STORE
Precio no incluye IVA
SUNG-IL MACHINERY TIMING PULLEY, ALUMINUM, 5MM 5M PITCH, 44 TOOTH, 2.757IN PITCH DIAMETER, 7/8IN BORE, NO HUB WITH FLANGES. FOR USE WITH 15MM WIDE BELT. QD BUSHING INCLUDED.
Modelo: A44-5M15-SPBO-0875
1 AÑO de Garantía SDI
Fecha Entrega:
Debug Cantidad: "15"
Debug Mensaje: "Disponible"
Debug FechaEmbarque: "Jueves, 21 de Mayo de 2026"
Debug Fabricante: "AutomationDirect"
Debug idFabricante: "346"
Debug idProveedor: "106"
											*** ocultaCompra:  ***
Unidades Disponibles: 15
Material Aluminum
Pitch 5mm 5M
Number of Teeth 44
Pitch Diameter 2.757in
Ver más
Bore Diameter 7/8in
Pulley Type No hub with flanges
Mounting Type QD style bushing
For Use With 15mm wide belt