IGUS DRYLIN R SERIES PLAIN BEARING, TYPE
$18.00USD
Precio no incluye IVAIGUS DRYLIN R SERIES PLAIN BEARING, TYPE J POLYMER BEARING, 3/4IN INSIDE DIAMETER, SELF-ALIGNING HOUSING, CLOSED, ANODIZED ALUMINUM.
Modelo: A-RJUI-03-12Fecha Entrega:
Unidades Disponibles: 32
Precio (no incluye IVA):
$18.00USD
Atributos del producto
| Brand | igus |
|---|---|
| Item | Plain bearing |
| Series | DryLin R |
| Bearing Material | Type J polymer |
| Bearing Inside Diameter | 3/4in |
| Nominal Length | 1-5/8in |
| Housing Fit | Self-aligning |
|---|---|
| Housing Type | Closed |
| Housing Material | Anodized aluminum |
| Housing Outside Diameter | 1-1/4in |
¿Porqué SDI Industrial Store?
Compra rápido, seguro y sencillo
La mejor calidad de servicio
Garantía directa con nosotros
Envíos Gratis en compras mayores a $ 650.00
