IGUS DRYLIN R SERIES PLAIN BEARING, TYPE
$56.00USD
Precio no incluye IVAIGUS DRYLIN R SERIES PLAIN BEARING, TYPE J POLYMER BEARING, 1/2IN INSIDE DIAMETER, FIXED HOUSING, 4-BOLT FLANGE PILLOW BLOCK, ANODIZED ALUMINUM.
Modelo: A-FJUI-11-08Fecha Entrega:
Unidades Disponibles: 106
Precio (no incluye IVA):
$56.00USD
Atributos del producto
| Brand | igus |
|---|---|
| Item | Plain bearing |
| Series | DryLin R |
| Bearing Material | Type J polymer |
| Bearing Inside Diameter | 1/2in |
| Nominal Length | 1-11/16in |
| Housing Fit | Fixed |
|---|---|
| Housing Type | 4-bolt flange pillow block |
| Housing Material | Anodized aluminum |
| Housing Outside Diameter | 1-1/4in |
¿Porqué SDI Industrial Store?
Compra rápido, seguro y sencillo
La mejor calidad de servicio
Garantía directa con nosotros
Envíos Gratis en compras mayores a $ 650.00
