NITRA PNEUMATIC BONDED COILED TUBING, ET
$34.00USD
Precio no incluye IVANITRA PNEUMATIC BONDED COILED TUBING, ETHER-BASED POLYURETHANE, BLACK, CLEAR BLUE AND BLUE, TRIPLE 5/32IN OUTSIDE DIAMETER, 0.093IN INSIDE DIAMETER, 40 COILS, 8.3FT (2.53M) WORKING LENGTH.
Modelo: 3PU532C40Fecha Entrega:
Unidades Disponibles: 11
Precio (no incluye IVA):
$34.00USD
Atributos del producto
| Brand | NITRA |
|---|---|
| Item | Pneumatic Bonded coiled tubing |
| Material | Ether-based polyurethane |
| Color | Black, clear blue and blue |
| Outside Diameter | Triple 5/32in |
| Inside Diameter | 0.093in |
| Number of Coils | 40 |
|---|---|
| Working Length | 8.3ft (2.53m) working length |
| Operating Pressure | 200 psi |
| Operating Temperature | -40 to +160 deg F |
¿Porqué SDI Industrial Store?
Compra rápido, seguro y sencillo
La mejor calidad de servicio
Garantía directa con nosotros
Envíos Gratis en compras mayores a $ 650.00
