NITRA PNEUMATIC BONDED COILED TUBING, ET
$17.00USD
Precio no incluye IVANITRA PNEUMATIC BONDED COILED TUBING, ETHER-BASED POLYURETHANE, BLACK AND CLEAR BLUE, DOUBLE 1/4IN OUTSIDE DIAMETER, 0.156IN INSIDE DIAMETER, 20 COILS, 5.3FT (1.62M) WORKING LENGTH.
Modelo: 2PU14C20Fecha Entrega:
Jueves, 11 de Junio de 2026
Unidades Por Llegar: 88
Precio (no incluye IVA):
$17.00USD
Atributos del producto
| Brand | NITRA |
|---|---|
| Item | Pneumatic Bonded coiled tubing |
| Material | Ether-based polyurethane |
| Color | Black and clear blue |
| Outside Diameter | Double 1/4in |
| Inside Diameter | 0.156in |
| Number of Coils | 20 |
|---|---|
| Working Length | 5.3ft (1.62m) working length |
| Operating Pressure | 180 psi |
| Operating Temperature | -40 to +160 deg F |
¿Porqué SDI Industrial Store?
Compra rápido, seguro y sencillo
La mejor calidad de servicio
Garantía directa con nosotros
Envíos Gratis en compras mayores a $ 650.00
