NITRA PNEUMATIC COILED TUBING, ETHER-BAS
$12.00USD
Precio no incluye IVANITRA PNEUMATIC COILED TUBING, ETHER-BASED POLYURETHANE, CLEAR BLUE, 5/32IN (4MM) OUTSIDE DIAMETER, 0.093IN INSIDE DIAMETER, 20 COILS, 3.9FT (1.19M) WORKING LENGTH.
Modelo: 1PU532C20Fecha Entrega:
Unidades Disponibles: 43
Precio (no incluye IVA):
$12.00USD
Atributos del producto
| Brand | NITRA |
|---|---|
| Item | Pneumatic Coiled tubing |
| Material | Ether-based polyurethane |
| Color | Clear blue |
| Outside Diameter | 5/32in (4mm) |
| Inside Diameter | 0.093in |
| Number of Coils | 20 |
|---|---|
| Working Length | 3.9ft (1.19m) working length |
| Operating Pressure | 200 psi |
| Operating Temperature | -40 to +160 deg F |
¿Porqué SDI Industrial Store?
Compra rápido, seguro y sencillo
La mejor calidad de servicio
Garantía directa con nosotros
Envíos Gratis en compras mayores a $ 650.00
