STEGO FILTER MAT, REPLACEMENT, 3.50 X 3.
$14.00USD
Precio no incluye IVASTEGO FILTER MAT, REPLACEMENT, 3.50 X 3.50IN, M5 (MEDIUM), 360 G/M2, 98% AVERAGE ARRESTANCE. PACKAGE OF 3. FOR USE WITH 3.82 X 3.82IN STEGO FILTER FAN FANS AND EXHAUST GRILLES.
Modelo: 086030-00Fecha Entrega:
Unidades Disponibles: 8
Precio (no incluye IVA):
$14.00USD
Atributos del producto
| Brand | Stego |
|---|---|
| Item | Filter mat |
| Replacement | Yes |
| Size | 3.50 x 3.50in |
| Filter Rating | M5 (medium) |
| Filter Density | 360 g/m2 |
| Average Arrestance | 98% |
|---|---|
| Material | Synthetic fiber |
| Washable | Yes |
| Other Filter Characteristics | Temperature resistant to 212F, moisture resistant to 100% RH |
| Quantity per Pack | 3 |
| For Use With | 3.82 x 3.82in Stego Filter Fan fans and exhaust grilles |
¿Porqué SDI Industrial Store?
Compra rápido, seguro y sencillo
La mejor calidad de servicio
Garantía directa con nosotros
Envíos Gratis en compras mayores a $ 650.00
